Імплантологія

СУЧАСНА ІМПЛАНТАЦІЯ З НЕГАЙНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ

Що таке Strategic імплантологія"?

Термін "Strategic Implant" є зареєстрованою торгівельною маркою для імплантатів Групи Simpladent. Термін "базальна імплантологія" вперше з'явився приблизно в 1999 році, в той час, коли стався прорив в сучасній дентальній імплантології - тоді була розроблена технологія негайного навантаження. Вона одночасно вирішила проблему недостатньої кількості кістки і дала можливість отримати лікування пацієнтам з діабетом та іншими медичними проблемами.

Кожен імплантат фіксується  в обох місцях кортикальних кістках. Ця кістка має високу ступінь мінералізації та стабільність, її можна відразу навантажувати, і вона практично не піддається атрофії протягом життя. Нарощування кістки, синус-ліфтинг і тривалі періоди очікування перестали бути необхідністю.

Із застосуванням Strategic Implant ми можемо успішно проводити лікування навіть у випадках вираженої атрофії кістки. Пацієнт отримує гарну посмішку всього за кілька днів.

В чому переваги концепції Simpladent

  • Концепція Simpladent кардинально змінила світ імплантології.
  • В наших клініках ви зможете звільнитися від усіх зубних проблем і дуже швидко повернутися до нормального життя.
  • Практично кожен пацієнт може відразу ж отримати зуби без втрати часу на приживлення або нарощування кістки.
  • Наші професійно навчені лікарі працюють з кортикальною кісткою щелепно-лицьового скелету. Ця кістка не піддається атрофії і має дуже щільну структуру. Завдяки цьому ми відразу ж можемо встановлювати незнімні мостовидні протези, і тим самим пов'язуючи між собою імплантати.

Спеціалізовані зубні техніки відразу ж починають роботу по виготовленню зубів. Вони слідують чіткій формулі роботи для того, щоб створити оптимальний прикус і жувальну функцію. Ви можете їсти абсолютно все, як тільки мостовидні протези будуть встановлені!

Що ми можемо запропонувати Вам?

Наш підхід спрямований на вирішення всіх ваших проблем одночасно, а саме:

  • відсутність зубів, неможливість їсти та посміхатися;
  • періодонтальні проблеми (запалення ясен, рухливість зубів);
  • ендодонтичні проблеми (гранульоми, кісти);
  • проблеми, пов'язані з сильно зруйнованими або неправильно вилікуваними зубами;

Як правило, ми вирішуємо всі ці проблеми в один етап. Видалення зубів і установка імплантатів виконується в ході одного візиту, після чого наші зубні техніки приступають до роботи над новими зубами. Щоб уникнути проблем в майбутньому, хворі зуби, тобто зуби, які з високою часткою ймовірності можуть стати джерелом проблем протягом наступних 5 років, також видаляються і замінюються імплантатами.

Наш досвід, який включає тисячі імплантацій і спостережень клінічних випадків, ясно показує, що імплантати у дорослих пацієнтів значно надійніше зубів. Ми оцінимо стан вашої порожнини рота і створимо Індивідуальні план лікування.