Дитяча стоматологія

Часто батьки питають: «Хіба молочні зуби можуть боліти? У них хіба є корені? Навіщо їх лікувати? Все одно скоро випадуть.»

Не дивно, що у людей виникають такі запитання. Адже зазвичай ми бачимо молочні зуби, коли корені вже розсмоктались і залишилась тільки коронка, яка випадає під час жування чи гри з друзями.

Та молочні зуби мають таку ж будову як і постійні. Є в них і коронка, і корені, всередині судини і нерви. Тому боліти вони можуть не менше ніж у дорослих.

До того ж тимчасові зуби відіграють надзвичайно важливу роль у формуванні прикусу та у правильному розвитку щелепи, впливають на зачатки постійних зубів та їх прорізування.

Хворий молочний зуб може навіть вбити зачаток постійного, якщо його вчасно не вилікувати.

Тому огляди у стоматолога двічі на рік, професійна гігієна, досконала індивідуальна гігієна порожнини рота є необхідністю , яка має стати корисною звичкою, та значно підвищить якість життя у майбутньому.

У стоматологічній клініці «Simpladent» ми не тільки вилікуємо зубки Вашої дитини, але й станемо добрими друзями. Допоможемо звикнути до стоматологічного кабінету, навчимо доглядати за своїми зубками, а для найхоробріших у нас завжди є заохочувальні подаруночки.

Ми намагаємося перетворити лікування дітей на розвагу. Тому активно долучаємо їх до процесу. Вони навіть можуть обрати колір пломби. У розколірці компомерного матеріалу для пломбування є 8 кольорів з блискітками. Він не тільки гарний та цікавий для дітей, але й міцний та збагачує зуби фтором. Це допомагає попередити повторне утворення карієсу.

А для закріплення лікування та профілактики карієсу рекомендуємо провести ремінералізуючу терапію. Це корисно як для дорослих так і для дітей. Зуби насичуються корисними мікроелементами такими як фтор та кальцій. Таким чином емаль зміцнюється, підвищується її стійкість, зуби довше залишаються здоровими. Навіть можуть освітлитись на півтона.