Павленко
Максим Олексійович

Лікар–стоматолог ортопед вищої категорії

Ортопедія

Ортопедична стоматологія чи протезування — є одним зі старіших видів лікування. За сотні років вона пройшла шлях від вирізаної вручну кістки на золотій проволоці до безметалової коронки на імплантаті. Ювелірна точність створення сучасних протезів є надбанням постійного прогресу у розвитку технологій.

Вже сьогодні ми можемо запропонувати нашим пацієнтам високоестетичні протези з високоточним виготовленням. В будь-якому випадку, чи то в Вас маленький карієс, чи беззуба щелепа наші лікарі запропонують Вам індивідуальний підхід з урахуванням трьох основних потреб людини: естетики, функції та фонетики.

Наприклад вкладка, яка є найменьшим видом протезу може бути як опорою під коронку , так і естетичною заміною старої пломби. Високоточно виготовлена в лабораторії вона забезпечує ідеальне прилягання до Вашого зубу та естетику.

На відміну від пломби керамічна вкладка більш довговічна, особливо в контакті з керамічними коронками або металом. Різновидом безметалевої керамічної вкладки на передні зуби – є вінір.

Виготовлений в лабораторії за індивідуальним підбором кольору та форми цей вид протезу може змінити Вашу посмішку і Ви почнете більше посміхатись та дарувати оточуючим свій новий образ. Більш складним видам протезування є металокерамічна коронка, що складається з металевого каркасу облицьованого керамікою. Застосовується цей вид коронок у випадках, коли неможливо відновити форму зуба пломбами або вкладками. І, особливо актуально - цей вид протезування застосовується, коли виникає потреба замінити відсутній зуб, а Ви не готові до операції імплантації.

Металокераміка

Металокераміка має такі особливості:

  • Естетичність (колір і форма облицювання повністю відповідає формі кольору Ваших зубів)
  • Функціональність (формується індивідуальний правильний прикус)
  • Довговічність (якщо не перевантажувати облицювання конструкції,протез може слугувати роками)
  • Економічність (цей вид протезів є меньш коштовним ніж безметалова кераміка або імплантація)
  • Може замінювати відсутні зуби (що є більш економічним варіантом впорівняні з імплантацією ).
  • Зважаючи на те що товщина металу та кераміного облицювання є доволі велика, а метал є гарним провідником тепла, під цей вид протезу необхідно депульпувати (видалити нерв) зуби.

Безметалева кераміка

Якщо Ви бажаєте залишити зуби живими, але й не готові до операції по імплантації, лікар–ортопед може запропонувати Вам такий вид протезування як безметалева кераміка (або циркон).

Протези на основі циркону володіють такими особливостями:

  • Естетичність (основа протезу- циркон по кольору повністю повторює Ваші зуби, а керамічне облицювання додає індивідуальності)
  • Функціональність (правильний, зручний прикус, що не шкодить природнім процесам пережовування їжі)
  • Довговічність (майже така сама як і в металокераміці)
  • Не потрібно депульпувати (видаляти нерв) зуби. Товщина естетичного (цирконіївого) каркасу меньше ніж металокераміки, а теплопровідність є набагато меньшою.

Але за високу естетику та можливість зберегти зуб живим потрібно платити, тому єдиний мінус в безметалевій конструкції є її вартість (в порівнянні з металокерамікою)

Бувають випадки коли заміна зубів мостоподібними протезами або імплантацією неможлива. В таких випадках ми можемо запропонувати Вам знімні протези, що будуть непомітні при розмові та жуванні.

Навіть найпростіший знімний частковий протез, який ми пропонуємо, є високо естетичним за рахунок заміни металевих кламерів на ті що повністю співпадають з кольором Ваших зубів.

Частковий знімний протез з білими кламерами є найпростішим, найшвидшим та найекономічнішим видом протезу і застосовується в нескладних випадках.

Для складних, клінічних випадків у нас існують так звані знімні бюгельні протези, що є складнішим у виготовлені, але й більш естетичними та точними. Усі фіксуючі елементи таких протезів заховані в конструкціях коронок зубів, а зовні вони вкриті керамічним облицуванням та повністю відповідають естетичним та функціональним вимогам. До мостоподібних та частковознімних протезів є одна основна вимога – присутність зубів в порожнині рота. Якщо вже так трапилось, що Ви втратили всі зуби, ми повернемо Вам можливість жувати та посміхатись. І для цього в нас є два інструменти — це повний знімний пластмасовий протез та імплантація.

явімо, що Ви не готові до операції імплантації, тоді в нас є естетичні та зручні повні знімні протези з німецькими або японськими зубами. Завдяки досвіду та знанням наших лікарів Ваш протез буде непомітним як під час розмови, так і під час пережовування їжі.