Щаслива
Тетяна Вікторівна

Лікар–стоматолог терапевт II категорії

Терапія

Чи багато з Вас звертаються до стоматолога двічі на рік з метою профілактики? Найчастіше люди приходять тільки тоді, коли помітили зруйнований зуб або біль вже котрий день не дає спокою. Більшість відтягує до останнього аби тільки не опинитись в стоматологічному кріслі, обираючи жахливі муки зубного болю та незручності пов’язані зі зруйнованими або відсутніми зубами. Задайте собі питання : «Чому так відбувається?»

Багато хто буде стверджувати ,що боїться болю, вигляду стоматологічних кабінетів та інструментарію, не кажучи при самих стоматологів.

Але в наш час ці проблеми давно вирішені. Своїх пацієнтів ми зустрічаємо як дорогих гостей. Обладнання та інтер’єр давно втратили свій химерний вигляд та набули футуристичного дизайну. Завдяки високотехнологічним розробкам навіть найскладніші маніпуляції легко переносяться пацієнтами. Деякі з них засинають під час лікування. А це вже про щось говорить.

Найголовнішу проблему – біль можна подолати за допомогою сучасних анестетиків.

Кращим ніж якісне лікування може бути тільки профілактика. Відвідування стоматолога раз на півроку допоможе забути про зубний біль.

Усе починається з мікробів, що живуть у нальоті. Вони є причиною карієсу, з яким усі добре знайомі. А також гінгівіту - запалення ясен, що проявляється кровоточивістю і набряклістю м’яких тканин, що оточують зуб. Якщо гінгівіт не лікувати, починається парадонтит - це захворювання, коли руйнується кістка навколо зуба. І він спочатку розхитується, а згодом, у складних випадках, може взагалі випасти. Навіть якщо він не був уражений карієсом.

Та не варто лякатися. Огляди та професійна гігієна порожнини рота двічі на рік допоможуть уникнути ускладнень. Тому не зволікайте!  Запишіться на прийом. 

Комплексна професійна гігієна включає чищення зубного каменю за допомогою ультразвукового скейлера, видалення м’якого зубного нальоту з використанням щіток та паст. А швейцарська технологія Air-flow видаляє наліт навіть у важкодоступних міжзубних проміжках, освітлюючи зуби та полірує поверхню емалі. Це полегшить подальше досягнення чистоти зубів під час індивідуальної гігієни. Адже до гладенької поверхні прилипає менше нальоту і її легче вичищати.

Вилікувати карієс можна на будь-кому етапі, а завдяки новітньому обладнанню  та матеріалам які ми застосовуємо  у клініці Simpladent можна досягти ідеального балансу естетики та функції. Навіть об’ємні порожнини можна відновити за допомогою сучасних  фотополімерних матеріалів так, що це буде навіть не помітно, а жування стане повноцінним та комфортним. 

Та навіть якщо Ви не звернулись вчасно до лікаря і зуб почав боліти від холодного та гарячого, а вночі взагалі не дає спокою, ми знаємо як зарадити.

Пульпіт , а саме він є причиною болю, - це запалення судин та нервів, що знаходяться у порожнині зуба. Лікується він шляхом очищення та пломбування кореневих каналів.

Все це відбувається під контролем візіографа щоб досягти максимальної точності та запобігти ускладненням.

А ось якщо зуб болить під час накушування, з’являється відчуття, ніби він виріс, ясна набрякають або з’являється свищ – це свідчить про те, що інфекція вийшла за межі зуба і розгулялася у кістці біля коренів. Це ознаки періодонтиту. В такому разі щоб врятувати зуб знадобиться кілька візитів і чітке дотримання рекомендацій лікаря.

Хто не мріє про голлівудську посмішку? Ми можемо здійснити Ваші мрії. Даруючи не тільки здорові зуби, але й білосніжні та сяючі.

Сучасні системи для відбілювання допомагають досягти вражаючих результатів швидко та безпечно. А завдяки додатковим компонентам, що входять до складу систем для відбілювання, одночасно відбувається і насичення зубів корисними мінералами, що попереджає підвищення чутливості.

А для любителів прикрас пропонуємо скайси. Без шкоди для зубів на поверхню емалі фіксується блискітка, яку Ви особисто для себе оберете, а згодом, якщо набридне, ми з легкістю її приберемо.