Шуминський
Євген Валерійович

Лікар–стоматолог хірург

Хірургія

На жаль, буває так, що захворювання зубів неможливо вилікувати терапевтичним шляхом. Хвороба дуже сильно руйнує зуби і тому на нього ніяк не можна поставити коронку. Якщо до всього цього ще й зруйнується кістка, то вирішити цю проблему терапевтичним шляхом практично неможливо.

Хірургічна стоматологія - це досить радикальний, хоча й ефективний метод лікування зубів.
За допомогою хірургічних методів можна проводити наступні операції :

• Видалення зуба. Тут проводиться як просте видалення, так і складне. Просте видалення - це видалення зуба без нагноєнь. Складне видалення - операція, яку проводять при гострій стадії захворювання, що супроводжується набряком м'яких тканин. Складні операції: видалення зубів що не прорізалися , видалення «зубів мудрості».

- Резекція кореня зуба. Вона необхідна в тих випадках, коли на корені зуба утворилася кіста, основними причинами утворення якої є інфекції, був виведений матеріал за межі зуба чи зламан в каналі зуба інструмент.

• Хірургічна парадонтологія. Найчастіше бувають такі випадки, при яких ясна відшаровуються від тіла зуба. Причиною такого відшарування є пародонтоз або пародонтит;

• Синус-ліфтинг. Він потрібен у тих випадках, коли недостатня масивність кісткової тканини верхньої щелепи стає перепоною для встановлення імплантатів. Найбільш ефективною і безпечною методикою для вирішення даної проблеми і є синус-ліфтинг, суть якого полягає в збільшенні або відновленні структури кісткової тканини верхньої щелепи.